Корекція дефектів усного та писемного мовлення різного ступеня тяжкості.
  • +380 (93) 437-09-06

    У зв'язку з військовим станом зв'язок підтримується по viber, e-mail та через форми зв'язку на сайті.

Режим роботи:

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а

Записаться на прием

Заняття з психологом

Заняття з психологом
Завдання дитячого психолога полягає в тому, щоб виявити особливості психіки дитини, психологічного та емоційного розвитку, застосувати діагностичні та корекційні методики, що дозволяють визначити психологічну проблему і вирішити її, по можливості, швидко.

Досить часто психолог, проводячи психологічні заняття з дитиною, проводить роботу і з батьками, роз'яснюючи і встановлюючи певні правила їх ставлення до проблеми і поведінки з дитиною, навчаючи тим самим батьків спілкуватися з дитиною таким чином, щоб сформувати нормальний психоемоційний фон в сім'ї і мінімізувати ознаки прояви порушення. Той факт, що дитина більшу частину часу проводить саме в сім'ї, створює необхідність отримання батьками знань про дитячу психологію. Адже в сім'ї дитина освоює межі допустимої і неприпустимої поведінки, отримує установки і передумови у вихованні, що формують його реакції на навколишній світ. Завдяки консультаціям психолога, батьки навчаються формувати правильну атмосферу взаєморозуміння в сім'ї і вчать цьому інших родичів. А дитина, в свою чергу, отримує нові навички спілкування з дорослими і по-новому, більш впевнено, проявляє себе.

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
★★★★★
Рейтинг: 5/5
Кількість відгуків: 3

Залишити відгук

Відгуки

Наталья Качур
★★★★★
Пришли Юлии Викторовне с ребенком 5 лет СДВГ. Ребенок не концентрируется ни на чем, спустя три месяца не узнать Теперь хотим пойти на сенсомоторную коррекцию и к логопеду. Спасибо Юлии Викторовне.

Показати повністю

Вікторія Заміна
★★★★★
В моєі дитини дуже складний діагноз ЗПР. Ми займаємося з усіма спеціалістами Розмовляйки і з логопедом -дефектологом Свєтланою Василівною і з нейропсихологом Юлією Дмитрієвною, і з психологом Юлією Вікторівною . Спеціалісти всі дуже сильні, знаються на своїй роботі. Все роблять у взаємозв'язку. У на...

Показати повністю

Гость
★★★★★
ходим на коррекционнные занятия к Юлии Викторовне. Педагог с больщим опытом и стажем. Ходим уже 3 месяца. Занимаемся коррекцией ЗПР, СДВГ. А еще ребенок очень сложно идет на контакт. Но сейчас уже все намного лучше. Будем продолжать работу.

Показати повністю

Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»