Корекція дефектів усного та писемного мовлення різного ступеня тяжкості.
  • +380 (93) 437-09-06

    У зв'язку з військовим станом зв'язок підтримується по viber, e-mail та через форми зв'язку на сайті.

Режим роботи:

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а

Записаться на прием

Зондовий логопедичний масаж

Зондовий логопедичний масаж
Зондовий логопедичний масаж є важливою частиною комплексу процедур по корекції дефектів мовлення різного ступеня складності у дітей і дорослих.

Зондовий логопедичний масаж впливає на рефлекторні зони і органи артикуляції, які впливають на постановку мови у людини. В процесі процедури, масажист використовує спеціальні пристосування, які називаються зондами.

За допомогою логопедичного масажу, звичайно, якщо його проводить професіонал, досягаються наступні ефекти:

  • поліпшення стану голосу,
  • нормальне мовне дихання,
  • підвищення тонусу м'язів.

Все це сприяє формуванню коректного відтворення звуків.

У разі, якщо Вам порадили зондовий логопедичний масаж або Ви вважаєте, що він Вам потрібен, записуйтеся до нас на прийом і наші професійні фахівці допоможуть Вам визначитися з кількістю сеансів масажу і нададуть Вам або вашій дитині дану послугу.

 

Записатися на прийом Ви можете скориставшись формою «Записатися на прийом», яка знаходиться в правому верхньому куті сайту, або замовити зворотний дзвінок скориставшись однойменною формою знизу сайту, або зателефонувавши нам по телефону.

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
★★★★★
Рейтинг: 5/5
Кількість відгуків: 13

Залишити відгук

Відгуки

Показано 1 – 10 з 13.

<<<12>>>
Olesia Smynovska
★★★★★
Мій син Алекс (6 років) закінчив 15 сеансів логопедичного зондового масажу у Фощан Юлії Геннадіївни. Це вже третій наш курс був. Сказати, що я в захваті, це не те слово. По-перше, таких спеціалістів, як Юлія Геннадіївна, вдень з вогнем не знайти. Юлія Геннадіївна це той спеціаліст, яких я дуже...

Показати повністю

Ганна
★★★★★
Зараз ходимо на зондовий масаж до Юлії Геннадіївни. Це вже третій курс і останній. У дитини рік тому язик лежав просто нерухомо, щіки, губи були також в тонусі, дитина взагалі нічого не могла говорити. Зараз мовлення фразове, навіть звуки внятні і зрозумілі. Але ще треба працювати над закінченнями, ...

Показати повністю

Ирина
★★★★★
Прошли курс зондового массажа у Юлии Геннадьевны. 15 сенсов, каждый день, кроме выходных. 5-летний ребенок на разнообразие инструментов реагировал отлично. Юлия сумела увлечь дочку, дала каждому инструменту забавное название. Результат уже есть - тонус языка значительно уменьшился, во рту стало мень...

Показати повністю

Александр Пархоменко
★★★★★
Вот только закончили курс зондового массажа у Юлии Геннадьевны. Записались на летний курс. У дочки укороченная уздечка и дизартрия. А в 5 лет будем ставить звуки.
Ільченко Надія
★★★★★
Зробили донечці зондовий масаж у січні, у Таміли Василівни. Результат довго не чекали дитина 3,5 років мовчала, а тут хоча б почала щось белькотіти та вимовляти перші слова. Будемо ще продовжувати.

Показати повністю

Кирилюк Антон
★★★★★
Прошли курс зондового массажа у Лидии Петровны Хмары в январе. Сыну 6 лет стертая дизартрия, очень сложно выговаривть звуки. Ситуация улучшелась. Будем продолжать, т.к. очень эффективно.

Показати повністю

Тарас Ильенко
★★★★★
Юлия Юрьевна, сделала 2 курса зондового массажа и на занятиях делает инервационный массаж сыну. У него дизартрия. Заканчиваем автоматизировать Р. И осенью в школу. С красивыми звуками. Хорошо что во время занялись этим вопросом.

Показати повністю

Шуленко Інга
★★★★★
Пройшли курс масажу, 15 сеансів, кожен день, у Лідії Петрівни Хмари. Сину Максиму 6 років, іти до школи. Ніяк не могли поставити звуки. Виявилось, що стерта дизартрія. Як же легко пішли заняття тепер. Для закріплення результатів треба пройти ще 1-2 курси, раз на півроку. Дуже дякую за гарну працю.

Показати повністю

Гулей Наталія
★★★★★
Робили курс зондового масажу у Надії Михайлівни влітку. у сина слабкі м'язи обличчя. Говорить все, але незрозуміло. Стало краще. Але попреду ще 2-3 курси. Так сказала Надія Михайлівна. Чекаємо наступного курсу.

Показати повністю

Ильченко Ирина
★★★★★
Делали два курса зондовогомасажа у Юлии Юрьевны. Сыну уже 4 года, но до первого курса массажа он очень плохо жевал, подавливался, очень обильно текла слюна. После первого курса стало лучше, а после второго значительно лучше. Он уже хорошо жует твердую пищу, слюна потихоньку становится меньше. Но впе...

Показати повністю

Показано 1 – 10 з 13.

<<<12>>>
Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»