Корекція дефектів усного та писемного мовлення різного ступеня тяжкості.
  • +380 (93) 437-09-06

    У зв'язку з військовим станом зв'язок підтримується по viber, e-mail та через форми зв'язку на сайті.

Режим роботи:

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а

Записаться на прием

Постановка звуків мови

Постановка звуків мови
Це процес постановки порушених звуків, груп звуків, їх автоматизація, диференціація і введення в зв'язну комунікативну мову.

Постановка звуків може бути по наслідуванню або механічна (залежить від способу і особливостей сприйняття дитини, а так само будови і тонусу артикуляційного апарату).

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
★★★★★
Рейтинг: 5/5
Кількість відгуків: 19

Залишити відгук

Відгуки

Показано 1 – 10 з 19.

<<<12>>>
Антонина Гнатюк
★★★★★
Я мама ребенка с ФФНР. Оказалось, что звучит страшно, а корректируется легко. Спасибо Катерине Михайловне Косяк

Переваги

Хорощий, внимательный логопед.

Анна
★★★★★
Попали до Загородньої Оксани Степанівни. Дуже дякую їй за плідну працю, два місяці і ми тепер з впевненою мовою йдемо до школи. ДЯКУЮ ❤️

Переваги

Швидко

Шпитько Оксана
★★★★★
У сина ФФНМ, йому 7 років. Думали виговориться, але вже 2 клас. Роблять зауваження в школі. В школі немає логопеда. Прийшли до приватного. Займаємося з Наталією Олександрівною Вдовіченко. Знайшовся зручний для нас час. І вже поставлені звуки с, з. Сподіваємося, що швидко впораямося з проблемою.

Показати повністю

Вакуленко Инна
★★★★★
Попали к Симакович Наталье Владимировне. Нужно было поставить звуки Ш, Ж,Р. За три месяца специалист справился с поставленной задачей. Спасибо.

Переваги

Опыт и знания.

Наталія Копотко
★★★★★
Займаємося з Надією Михайлівною Кучерявою. Молодий і знаючий спеціаліст, вже з досвідом. Прийшли зі звуками Р-Л, а виявилось що у нас ФФНМ. логопед сказала, що це більш комплесний діагноз і потрібні інші за змістом занятття. Не тільки поставити звуки, а й позайматися над розвитком інших фонематичних...

Показати повністю

Євгенія Криворучко
★★★★★
Почали займатися з Вдовіченко Наталією Олексанрівною звукопостановкою. Дочці 5 років іти до школи, а не вимовляє майже половину алфавіту. Наталія Олександрівна провела комплексну консультацію. За кілька занять поставили і автоматизували звуки с-з. Але ще багато роботи попереду. Сподіваємося на успіх

Показати повністю

Коваленко Сергій
★★★★★
Син займається з Надією Михайлівною Кучерявою. Логопед провела комплексну, кваліфіковану консультацію і поставила діагноз ФФНМ. Нам треба не тільки працювати над постановкою звуків, але й і над розвитком фонематичних процесів. Сподіваємось що до школи встигнемо подолати наші проблеми і все буде добр...

Показати повністю

Кущенко Оксана
★★★★★
Займаємося з Лідією Петрівною. Дочка не вимовляє Л-Р, та м'які звуки. І ми вже майже закінчуємо заняття. Я і не думала що так швидко впораємося з проблемою. Дякуємо.

Переваги

Профе...

Показати повністю

Кравченко Игорь
★★★★★
Занимаемся с Симакович Натальей Владимровной. Только начали в мае. Уже поставили звуки с-з. Надеюсь дальше будет лучше и быстро. Ждем результатов.
Гальченко Юлия
★★★★★
Ходили в прошлом году на звукопостановку к Надежде Михайловне. У нас была сложная дислалия, надо было поставить все звуки, шипящие, свистящие, Р,Л. вот пошли в первый класс с красивым звукопроизношением. Спасибо.

Показати повністю

Показано 1 – 10 з 19.

<<<12>>>
Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»