Корекція дефектів усного та писемного мовлення різного ступеня тяжкості.
 • +380 (93) 437-09-06

  У зв'язку з військовим станом зв'язок підтримується по viber, e-mail та через форми зв'язку на сайті.

Режим роботи:

 • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
 • Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а

Записаться на прием

Корекція затримки психомовного розвитку

Корекція затримки психомовного розвитку
ЗПРР (затримка психомовного розвитку) і ЗРР (затримка мовного розвитку) можуть провокувати одна одну. Природжені психічні, так само як і неврологічні захворювання загальмовують розвиток мови, але і ЗРР провокує затримку в розвитку мислення.

Затримка психомовного розвитку (ЗПРР) може проявити себе в ранньому віці, особливо якщо причиною затримки є природжені фактори.

ЗПРР діагностують за такими ознаками:

 • у віці 4-х місяців дитина не посміхається, що так само може бути ознакою аутизму, не реагує на жестикуляцію, не сприймає мову;
 • в 8 - 9 місяців не спостерігається вимова повторюваних складів (белькотіння) у дитини;
 • у віці 1-го року дитина поводиться тихо, практично не вимовляє звуків;
 • по досягненню 1,5 роки не вимовляє слів, таких як «тато», «мама», «на», «дай» і не сприймає звернень до себе, не реагує на своє ім'я і прохання, звернені до нього. Так само може бути відсутнім навик жування;
 • до 2-ох років дитина володіє мізерним лексиконом, використовує мало слів, не прагне повторювати нові за іншими;
 • 2,5 років - не в змозі зв'язати прості фрази, використовує близько 20-ти слів, не розуміє назви предметів, які щодня зустрічаються в побуті;
 • в 3 роки у дитини спостерігаються труднощі в самостійній побудові речень, немає розуміння нескладних розповідей. «Ковтає» частини слів в процесі швидкого мовлення або говорить занадто повільно, протяжливо вимовляючи слова. Дослівно повторює фрази, з якими до нього звертаються.

 

Якщо Ви помітили ознаки ЗПРР або ЗРР, не зволікайте - записуйтеся до нас на прийом і наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вашій дитині подолати ці труднощі.

 

Записатися на прийом Ви можете скориставшись формою «Записатися на прийом», яка знаходиться в правому верхньому куті сайту, або замовити зворотний дзвінок скориставшись однойменною формою знизу сайту, або зателефонувавши нам по телефону.

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
★★★★★
Рейтинг: 5/5
Кількість відгуків: 22

Залишити відгук

Відгуки

Показано 1 – 10 з 22.

<<<123>>>
Гость
★★★★★
Занимаемся с Татьяной Григорьевной над задержкой речи. Все нравиться и есть результаты. Спасибо.

Переваги

Граммотный специалист. Легко находит контакт с ребенком.

Олена Витюк
★★★★★
Займаємося і з психологом Юлією Вікторівною. Дуже подобається що поруч є всі спеціалісти, які потрібні дитині. Думаю, що швидко пішов результат тому, що підключили кілька спеціалістів.

Показати повністю

Олена Витюк
★★★★★
Займаємося з Тамілою Василівною. Дуже гарний спеціаліст. У мого сина складний діагноз, але я вже бачу результат.

Переваги

Дуже цікаві матеріали. Та гарний спеціаліст.

Алина
★★★★★
Хочу выразить огромную благодарность Денисовой Юлии Юрьевне, благодаря ее работе мы не только решили наши проблемы со звуками, а и пошли в первый класс полностью подготовленными. Сейчас ходим на занятия с младшей дочерью, бежит на занятия с удовольствием, это для нас очень много значит! Спасибо Вам ...

Показати повністю

Павлюк Олена
★★★★★
Займаємося з Наталією Володимирівноя Симаковіч. Дитині подобається, на заняття іде з задоволенням. Дякую.
Ольга
★★★★★
В этих кабинетах работают специалисты со знанием своего дела. Занимаемся уже полгода с Юлией Геннадьевной и Юлией Дмитриевной. Есть прогресс — верю что дальше будет)) Занятия проходят в светлом, чистом (дезинфицирующем) кабинете. Разнообразие учебных материалов и различных полезных игрушек поражает!...

Показати повністю

Алла Сапожко
★★★★★
Займаємось з Надією Михайлівною Кучерявою. У сина Єгора 6 років ЗПР і РАС. Але з Надією Михайлівною пішов на контакт. Іде на заняття з задоволенням.
Інна Совенко
★★★★★
Займаємось з Наталею Володимірівною Сімакович вже 3 місяця. У дитини 3.10 років моторна алалія. І вже пішли коротенькі слова. Я дуже задоволена і сподіваюся, що буде ще краще. Але треба ще багато працювати.

Показати повністю

Сумко Галина
★★★★★
Займалися зі Світланою Василівною лише півроку і в донечки вже є невелика фраза замість белькотіння, а її вже 4 роки і довго не розмовляла взагалі
Афанасьева Виктория
★★★★★
Занимаемся с Натальей Олександровной Вдовиченко. Сыну 4 года ОНР 2 уровня. Поставил логопед поликлиники. Наталья Александровна провела свою консультацию ( более комплексную , объемную и содержательную) Очень понравился подход. Начали заниматься. Надеемся на хорошие результаты.

Показати повністю

Показано 1 – 10 з 22.

<<<123>>>
Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»