Корекція дефектів усного та писемного мовлення різного ступеня тяжкості.
  • +380 (93) 437-09-06

    У зв'язку з військовим станом зв'язок підтримується по viber, e-mail та через форми зв'язку на сайті.

Режим роботи:

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а

Записаться на прием

Заняття з логопедом і дефектологом

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
★★★★★
Рейтинг: 5/5
Кількість відгуків: 78

Залишити відгук

Відгуки

Показано 31 – 40 з 78.

Галина Овченко
★★★★★
У сына ЗПР и СДВГ. Тамила Васильевна порекомендовала пдключить сенсомоторную коррекцию. Очень удобно, что занятия по выходным и втех же кабинетах, что и логопедические занятия. Сыну нравятся занятия и он стал более внимательным и усидчивым.

Показати повністю

Алла Сапожко
★★★★★
Займаємось з Надією Михайлівною Кучерявою. У сина Єгора 6 років ЗПР і РАС. Але з Надією Михайлівною пішов на контакт. Іде на заняття з задоволенням.
Інна Совенко
★★★★★
Займаємось з Наталею Володимірівною Сімакович вже 3 місяця. У дитини 3.10 років моторна алалія. І вже пішли коротенькі слова. Я дуже задоволена і сподіваюся, що буде ще краще. Але треба ще багато працювати.

Показати повністю

Сумко  Галина
★★★★★
Займалися зі Світланою Василівною лише півроку і в донечки вже є невелика фраза замість белькотіння, а її вже 4 роки і довго не розмовляла взагалі
Ільченко Надія
★★★★★
Зробили донечці зондовий масаж у січні, у Таміли Василівни. Результат довго не чекали дитина 3,5 років мовчала, а тут хоча б почала щось белькотіти та вимовляти перші слова. Будемо ще продовжувати.
Кирилюк Антон
★★★★★
Прошли курс зондового массажа у Лидии Петровны Хмары в январе. Сыну 6 лет стертая дизартрия, очень сложно выговаривть звуки. Ситуация улучшелась. Будем продолжать, т.к. очень эффективно.

Показати повністю

Шпитько Оксана
★★★★★
У сина ФФНМ, йому 7 років. Думали виговориться, але вже 2 клас. Роблять зауваження в школі. В школі немає логопеда. Прийшли до приватного. Займаємося з Наталією Олександрівною Вдовіченко. Знайшовся зручний для нас час. І вже поставлені звуки с, з. Сподіваємося, що швидко впораямося з проблемою.

Показати повністю

Вакуленко Инна
★★★★★
Попали к Симакович Наталье Владимировне. Нужно было поставить звуки Ш, Ж,Р. За три месяца специалист справился с поставленной задачей. Спасибо.

Переваги

Опыт и знания.

Афанасьева Виктория
★★★★★
Занимаемся с Натальей Олександровной Вдовиченко. Сыну 4 года ОНР 2 уровня. Поставил логопед поликлиники. Наталья Александровна провела свою консультацию ( более комплексную , объемную и содержательную) Очень понравился подход. Начали заниматься. Надеемся на хорошие результаты.

Показати повністю

Тарас Ильенко
★★★★★
Юлия Юрьевна, сделала 2 курса зондового массажа и на занятиях делает инервационный массаж сыну. У него дизартрия. Заканчиваем автоматизировать Р. И осенью в школу. С красивыми звуками. Хорошо что во время занялись этим вопросом.

Показати повністю

Показано 31 – 40 з 78.

Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»