Розмовляйка

Логопедичні кабінети

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1

Записаться на прием

Інерваціонний масаж

Інерваціонний масаж

Завдяки інерваціонному масажу виникають місцеві і загальні реакції організму, які зачіпають всі тканини, системи та органи. Також, інерваціонний масаж здійснює сприятливу фізіологічну дію на організм.

На нашому обличчі, в порівнянні з іншими частинами нашого тіла, найбільш сконцентровані нервові закінчення, кровоносні і лімфатичні судини. Завдяки чому, саме міміка нашого обличчя, в першу чергу, демонструє наш настрій і самопочуття. Завдяки м'язам обличчя та концентрації закінчень і судин, наш організм передає найтонші зміни нашого емоційного стану. Завдяки тому, що шкіра обличчя найбільш чутлива до фізичних дій, під впливом масажу, здійснюється зворотний зв'язок між станом м'язів і нервів обличчя, настроєм і самопочуттям людини.

Верхній шар шкірного покриву є чутливе сенсорне поле, яке є периферичної частиною шкірного аналізатора, відповідно він на пряму пов'язаний з центральною нервовою системою (ЦНС). Отже, при інерваціонном масажі, виявляється вплив не тільки на шари шкіри, судини і залозистий апарат, але і на стан нервової системи. Що призводить до змін в загальній нервовій збудливості, змінюється функціональний стан ЦНС у цілому і пожвавлюються втрачені або знижені рефлекси.

Завдяки інерваціонному масажу поліпшується секреторна функція шкіри і активізуються її лімфо- і кровообіг, що благотворно діє на харчування шкіри і підвищує обмінні процеси.

Великий вплив інерваціонний масаж надає і на стан капілярної системи, яка є рефлексогенною зоною судинної системи організму. Таким чином, стану капілярів, змінене під впливом масажу, викликає виразне вплив на всю судинну систему. В процесі застосування капіляри розширюються, і газообмін між кров'ю і тканинами збільшується (киснева терапія тканин). Завдяки ритмічним рухам при масажі, прискорюються відтік венозної крові і стимулюється рух крові по артеріях.

Так само, при інерваціонном масажі здійснюється рефлекторний вплив на всю лімфатичну систему, і покращується функція лімфатичних судин.

Під вплив інерваціонного масажу істотно змінюється стан м'язової системи. Підвищуються еластичність м'язів, обсяг і сила скорочувальної функції м'язових волокон, а також їх працездатність, відновлюється активність м'язів після навантаження. При млявих парезах артикуляційної мускулатури диференційоване застосування різних прийомів масажу дозволяє підвищити її тонус, а при спастичності м'язів, навпаки, знизити його. Так само диференційоване застосування допомагає здійсненню і формуванню активних довільних, координованих рухів органів артикуляції.

Так як, функція м'язів нерозривно пов'язана з сухожильно-зв'язковим апаратом, інерваціонний масаж збільшує еластичність і рухливість зв'язкового апарату.

Спостерігається складна залежність між силою впливу при масажі і відповідною реакцією організму. Так, при енергійних швидких рухах під час масажу підвищується подразливість масажованих тканин. А при повільному легкому погладжуванні знижується збудливість масажованих тканин, що надає заспокійливу дію. При цьому поліпшується самопочуття і виникає приємне відчуття тепла.

Отже, виходить, що інерваціонний логопедичний масаж надає загальний позитивний вплив на організм в цілому, і провокує позитивні зміни в нервовій і м'язовій системах, які відіграють основну роль у мовному процесі.

Поділитися

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн
html counterсчетчик посетителей сайта
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог webplus.info Логопедия Интернет-статистика