Розмовляйка

Логопедичні кабінети

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а

Записаться на прием

Діагноз. Алалія

Діагноз. Алалія

Для діагностування алалії дитина повинна пройти консультації дитячого невролога, логопеда, дитячого отоларинголога, а також дитячого психолога.

Щоб виявити пошкодження головного мозку і оцінити їх ступінь і характер, необхідно неврологічне обстеження дитини з алалією. Для цього може знадобитися ехоенцефалографія (ЕхоЕГ), електроенцефалографія (ЕЕГ), рентгенографія черепа, магнітно-резонансна томографія (МРТ) головного мозку.

З метою виключити туговухість при сенсорній алалії потрібно провести аудіометрію, отоскопію і інші дослідження слухової функції.

Нейропсихолог проводить діагностичне обстеження слухомовної пам'яті дитини з алалією.

Логопед починає своє обстеження при алалії з вивчення особливостей раннього розвитку дитини і аналізу перинатального анамнезу. Особливо увага приділяється термінам мовного і психомоторного розвитку дитини з алалією. Діагностика усного мовлення при алалії проводиться аналогічно обстеження при загальному недорозвитку мовлення: діагностика фонетико-фонематических процесів, лексико-граматичної будови, імпрессівной мови, артикуляційної моторики і т. д.

Диференціальна діагностика алалії здійснюється з затримкою мовного розвитку, аутизмом, приглухуватістю, дизартрією, олігофренію.

Поділитися

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Результат при алалії

Результат при алалії

Моторна алалія

Для досягнення найкращого результату корекційної роботи при алалії необхідно її ранній початок, краще з 3-4 років. Також необхідні комплексний підхід, одночасний вплив на всі компоненти мовної системи...

2018.05.01 01:05
Детальніше >>
Що таке Алалія?

Що таке Алалія?

Моторна алалія

Алалія – це значне недорозвинення мови або її повна відсутність, викликана органічними ураженнями головного мозку, а саме його кіркових мовних центрів, які мали місце внутрішньоутробно або в період до...

2018.05.01 12:05
Детальніше >>
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн
html counterсчетчик посетителей сайта
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог сайтов «ua24.biz»