Корекція дефектів усного та писемного мовлення різного ступеня тяжкості.
  • +380 (93) 437-09-06

    У зв'язку з військовим станом зв'язок підтримується по viber, e-mail та через форми зв'язку на сайті.

Режим роботи:

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, вул. Володимира Маяковського, 56а

Записаться на прием

Діагноз. Алалія
Для діагностування алалії дитина повинна пройти консультації дитячого невролога, логопеда, дитячого отоларинголога, а також дитячого психолога.

Щоб виявити пошкодження головного мозку і оцінити їх ступінь і характер, необхідно неврологічне обстеження дитини з алалією. Для цього може знадобитися ехоенцефалографія (ЕхоЕГ), електроенцефалографія (ЕЕГ), рентгенографія черепа, магнітно-резонансна томографія (МРТ) головного мозку.

З метою виключити туговухість при сенсорній алалії потрібно провести аудіометрію, отоскопію і інші дослідження слухової функції.

Нейропсихолог проводить діагностичне обстеження слухомовної пам'яті дитини з алалією.

Логопед починає своє обстеження при алалії з вивчення особливостей раннього розвитку дитини і аналізу перинатального анамнезу. Особливо увага приділяється термінам мовного і психомоторного розвитку дитини з алалією. Діагностика усного мовлення при алалії проводиться аналогічно обстеження при загальному недорозвитку мовлення: діагностика фонетико-фонематических процесів, лексико-граматичної будови, імпрессівной мови, артикуляційної моторики і т. д.

Диференціальна діагностика алалії здійснюється з затримкою мовного розвитку, аутизмом, приглухуватістю, дизартрією, олігофренію.

Украина онлайн Каталог сайтов «ua24.biz»