Розмовляйка

Логопедичні кабінети

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1

Записаться на прием

Результат при алалії

Результат при алалії

Для досягнення найкращого результату корекційної роботи при алалії необхідно її ранній початок, краще з 3-4 років. Також необхідні комплексний підхід, одночасний вплив на всі компоненти мовної системи, формування мовних процесів разом з розвитком психічних функцій.

На відміну від сенсомотрної і сенсорної алалії, при моторній алалії мовний прогноз найбільш сприятливий. У перших двох випадках результат невизначений. На результат корекції при алалії в значній мірі впливає ступінь органічного ураження головного мозку. При алалії у дітей можуть проявитися дисграфія і дислексія (порушення писемного мовлення) в процесі шкільного навчання.

Для попередження алалії необхідне забезпечення сприятливих умов протікання вагітності і пологів, а також раннього фізичного розвитку дитини.

Корекційні роботи при алалії дозволять запобігти виникненню вторинної інтелектуальної недостатності в процесі подальшого розвитку дитини.

Поділитися

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Що таке Алалія?

Що таке Алалія?

Моторна алалія

Алалія – це значне недорозвинення мови або її повна відсутність, викликана органічними ураженнями головного мозку, а саме його кіркових мовних центрів, які мали місце внутрішньоутробно або в період до...

2018.05.01 12:05
Детальніше >>
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн
html counterсчетчик посетителей сайта
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог сайтов «ua24.biz»