Розмовляйка

Логопедичні кабінети

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1

Записаться на прием

Зондовий логопедичний масаж

Зондовий логопедичний масаж

Зондовий логопедичний масаж

Зондовий логопедичний масаж є важливою частиною комплексу процедур по корекції дефектів мовлення різного ступеня складності у дітей і дорослих.

Зондовий логопедичний масаж впливає на рефлекторні зони і органи артикуляції, які впливають на постановку мови у людини. В процесі процедури, масажист використовує спеціальні пристосування, які називаються зондами.

За допомогою логопедичного масажу, звичайно, якщо його проводить професіонал, досягаються наступні ефекти:

  • поліпшення стану голосу,
  • нормальне мовне дихання,
  • підвищення тонусу м'язів.

Все це сприяє формуванню коректного відтворення звуків.

У разі, якщо Вам порадили зондовий логопедичний масаж або Ви вважаєте, що він Вам потрібен, записуйтеся до нас на прийом і наші професійні фахівці допоможуть Вам визначитися з кількістю сеансів масажу і нададуть Вам або вашій дитині дану послугу.

 

Записатися на прийом Ви можете скориставшись формою «Записатися на прийом», яка знаходиться в правому верхньому куті сайту, або замовити зворотний дзвінок скориставшись однойменною формою знизу сайту, або зателефонувавши нам по телефону.

Поділитися

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
★★★★★
Рейтинг: 5/5
Кількість відгуків: 6

Залишити відгук

Відгуки

Кирилюк Антон

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Прошли курс зондового массажа у Ирины Анатольевны Костенко в январе. Сыну 6 лет стертая дизартрия, очень сложно выговаривть звуки. Ситуация улучшелась. Будем продолжать, т.к. очень эффективно.

Детальніше
Шуленко Інга

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Пройшли курс масажу, 15 сеансів, кожен день, у Лідії Петрівни Хмари. Сину Максиму 6 років, іти до школи. Ніяк не могли поставити звуки. Виявилось, що стерта дизартрія. Як же легко пішли заняття тепер. Для закріплення результатів треба пройти ще 1-2 курси, раз на півроку. Дуже дякую за гарну працю.

Детальніше
Гулей Наталія

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Робили курс зондового масажу у Надії Михайлівни влітку. у сина слабкі м'язи обличчя. Говорить все, але незрозуміло. Стало краще. Але попреду ще 2-3 курси. Так сказала Ірина Антоліївна. Чекаємо наступного курсу.

Петренко Валентина

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Пришли к Юлии Юрьевне весной ставить звуки перед школой, до этого ставили звуки полгода у другого логопеда, но почему-то было неэффективно. Оказалось что у дочки слабые мышцы и обязательно нужен тонизирующий массаж. Юлия Юрьевна сделала один курс и смогла поставить все звуки довольно быстро. Но нужн...

Детальніше
Горенко Вікторія

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Я прийшла до Юлії Геннадіївни зі своєю дочкою в 4,5 роки поставити звуки, але логопед сказала що в нас дизартрія і перед тим як ставити звуки треба зробити масаж язичка. Ми зробили за рік два курси і почали ставити звуки в 5.5 років. Поставили звуки досить швидко за 3-4 місяці. Дуже задоволені. Вели...

Детальніше
Вакуленко Алла

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Пройшли 2 курси зондового масажу( один курс раз на півроку) у Юлії Геннадіївни. В проміжках між курсами Юлія Геннадіївна ставила звуки. Дитина розмовляла незрозуміло, звуки всі спотворювала. Масаж дозволив прискорити і полегшити постановку звуків. зараз мовлення чітке ізрозуміле, але думаємо пройти ...

Детальніше
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн
html counterсчетчик посетителей сайта
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог webplus.info Логопедия Интернет-статистика