Розмовляйка

Логопедичні кабінети

  • Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
  • Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1

Записаться на прием

Корекція затримки психомовного розвитку

Корекція затримки психомовного розвитку

Корекція затримки психомовного розвитку

ЗПРР (затримка психомовного розвитку) і ЗРР (затримка мовного розвитку) можуть провокувати одна одну. Природжені психічні, так само як і неврологічні захворювання загальмовують розвиток мови, але і ЗРР провокує затримку в розвитку мислення.

Затримка психомовного розвитку (ЗПРР) може проявити себе в ранньому віці, особливо якщо причиною затримки є природжені фактори.

ЗПРР діагностують за такими ознаками:

  • у віці 4-х місяців дитина не посміхається, що так само може бути ознакою аутизму, не реагує на жестикуляцію, не сприймає мову;
  • в 8 - 9 місяців не спостерігається вимова повторюваних складів (белькотіння) у дитини;
  • у віці 1-го року дитина поводиться тихо, практично не вимовляє звуків;
  • по досягненню 1,5 роки не вимовляє слів, таких як «тато», «мама», «на», «дай» і не сприймає звернень до себе, не реагує на своє ім'я і прохання, звернені до нього. Так само може бути відсутнім навик жування;
  • до 2-ох років дитина володіє мізерним лексиконом, використовує мало слів, не прагне повторювати нові за іншими;
  • 2,5 років - не в змозі зв'язати прості фрази, використовує близько 20-ти слів, не розуміє назви предметів, які щодня зустрічаються в побуті;
  • в 3 роки у дитини спостерігаються труднощі в самостійній побудові речень, немає розуміння нескладних розповідей. «Ковтає» частини слів в процесі швидкого мовлення або говорить занадто повільно, протяжливо вимовляючи слова. Дослівно повторює фрази, з якими до нього звертаються.

 

Якщо Ви помітили ознаки ЗПРР або ЗРР, не зволікайте - записуйтеся до нас на прийом і наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вашій дитині подолати ці труднощі.

 

Записатися на прийом Ви можете скориставшись формою «Записатися на прийом», яка знаходиться в правому верхньому куті сайту, або замовити зворотний дзвінок скориставшись однойменною формою знизу сайту, або зателефонувавши нам по телефону.

Поділитися

Логопедичні кабінети Розмовляйка
Адреса:
Київ, вул. Теодора Драйзера, 8, каб. 1
Київ, Оболонський проспект, 16д, каб. 1
Телефони:
+380934370906
Електронна адреса:
rozmovliay@gmail.com
Режим роботи:
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
★★★★★
Рейтинг: 5/5
Кількість відгуків: 3

Залишити відгук

Відгуки

Гринько Людмила

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Таміла Василівна займається з моєю донькою вже більше року. У нас моторна алалія. Каті 4 роки. Вона не розмовляла до 3 років і 10 місяців зовсім. І ось зараз починає говорити. Я дуже радію її успіхам.

Детальніше
Снежко Игорь.

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Занимаемся со Светланой Васильевной уже два года. Сыну Никите в три года поставили диагноз моторная алалия. Но во время занятий очень резко и быстро пошло речевое развитие и логопед поставил диагноз ОНР(ЗНМ). А это чуть легче. Сначала был 1-ый уровень, а сейчас уже 3-ий. Думаю через год уже будем ра...

Детальніше
Коваленко Ирина

Рейтинг: ★★★★★ 5 / 5

Занимаемся с Лидией Петровной уже год, у сына ЗПРР. Занятия проходят очень профессионально, динамично, можно сказать на одном дыхании, хотя у Егора проблемы с вниманием, но свои 30 минут он очень хорошо занимается и я уже вижу динамику в развитии речи и других психических процессов.

Детальніше
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн
html counterсчетчик посетителей сайта
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог webplus.info Логопедия Интернет-статистика